Szkolenia i konferencje dla ekspertów

Zarówno w diagnostyce, jak i podczas prowadzenia jakiejkolwiek terapii zarówno wiedza, jak i doświadczenie personelu medycznego są fundamentem. Bez nich nie jest możliwe bezpieczne i efektywne leczenie Pacjenta. Właśnie dlatego tak duży nacisk kładziemy na edukację – nasi eksperci nieustannie poszerzają swoje kompetencje. Ale to nie koniec. Szkolimy również sami. Dzielimy się swoją wiedzą, doświadczeniem oraz pasją z lekarzami oraz pielęgniarkami, którzy chcą się doszkalać.

Dlaczego warto postawić na nasze szkolenia i konferencje?

  • Przekazujemy wiedzę oraz informacje praktyczne w oparciu o aktualny stan wiedzy i odnosząc się do innowacji w świecie medycyny.
  • Prowadzimy szkolenia i konferencje w dogodnych dla Uczestników terminach, oferując twórczą atmosferę i szeroką gamę materiałów szkoleniowych.
  • Zapewniamy przejrzyste i korzystne warunki współpracy dla Uczestników.
  • Szkolenia są prowadzone przez doświadczonych, renomowanych specjalistów w swoich dziedzinach.

Jakie szkolenia i konferencje oferujemy?

Zakres szkoleń i konferencji w naszej ofercie stale się poszerza. Dopasowujemy również tematykę do potrzeb naszych Kursantów. Dziś możesz skorzystać z oferty szkoleń z zakresu:

  • medycyny estetycznej – przeznaczonych dla lekarzy medycyny,
  • wykonywania testów alergicznych u dzieci oraz dorosłych – dla lekarzy i pielęgniarek,
  • wykonywania spirometrii – dla lekarzy i pielęgniarek.

By zapisać się na wybrane przez siebie szkolenie i bliżej zapoznać się z aktualną ofertą – skontaktuj się z naszym doradcą.

Zapraszamy do współpracy!


Aktualności
2 złote na zdrowie dziecka
2 złote na zdrowie dziecka

Po raz piąty zapraszamy do udziału w akcji Centrum Medycznego Damiana na rzecz UNICEF „2 złote na zdrowie dziecka”. W tym roku pomagamy wspólnie dzieciom w ogarniętej wojną Syrii.

Dowiedz się więcej
70 lat Unicef Polska
70 lat Unicef Polska

22 listopada podczas uroczystej inauguracji obchodów 70-lecia UNICEF Polska, Centrum Medyczne Damiana otrzymało wyróżnienie przyznawane osobom i firmom zaangażowanym w działania na rzecz UNICEF.

Dowiedz się więcej
Stosowanie kwasu hialuronowego
Stosowanie kwasu hialuronowego

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME” w sprawie stosowania kwasu hialuronowego przez techników usług kosmetycznych, kosmetologów i ine osoby niemedyczne.

Dowiedz się więcej
Peelingi ziołowe i chemiczne
Peelingi ziołowe i chemiczne

Latem, nasza skóra często ulega poważnym uszkodzeniom, nazywanym fotostarzeniem. Elsatyna i kolagen zostają osłabione i zniszczone, skóra staje się sucha, pomarszczona, z licznymi przebarwieniami. Doskonałym zabiegiem, jaki możemy zastosować jest peeling – poprawiający strukturę i napięcie skóry oraz wyrównujący koloryt.

Dowiedz się więcej
Piękno i zdrowie- razem czy osobno?
Piękno i zdrowie- razem czy osobno?

15 kwietnia odbyła się konferencja prasowa  „Piękno i zdrowie, razem, czy osobno - nowe standardy medycyny estetycznej” będąca jednocześnie inauguracją nowej, siódmej placówki Centrum Medycznego Damiana specjalizującej się w leczeniu problemów skórnych oraz szeroko ujętej medycynie przeciwstarzeniowej.

Dowiedz się więcej
Leczenie nadpotiwości
Leczenie nadpotiwości

Nadmierne pocenie to często przyczyna naszej niskiej samooceny. Powoduje duży dyskomfort i utrudnia nam życie zawodowe i prywatne szczególnie w zbliżającym okresie letnim. W naszej placówce skutecznie zlikwidujemy Twój problem.

Dowiedz się więcej

 

Bądź na bieżąco, zapisz się do newsletteraNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Copyright © Centrum Zdrowej Skóry 2008-2017
Proszę czekać Proszę czekać...