Centrum Zdrowej Skóry

Centrum Zdrowej Skóry

Centrum Zdrowej Skóry

Centrum Zdrowej Skóry to nowa inicjatywa Centrum Medycznego Damiana- renomowanej instytucji, która od 1994 r. świadczy profesjonalną opiekę medyczną. Powołaliśmy do życia miejsce wyjątkowe, bowiem filozofia, jaką się kierujemy, wynika z kompleksowego podejścia do medycyny – holistycznego spojrzenia na człowieka. Tak unikalnie szerokie spojrzenie na stan zdrowia i wygląd skóry, wyróżnia się na rynku usług medycyny estetycznej. Wytycza nowe standardy terapii Anti-Aging, zmienia sposób ich postrzegania, ponieważ dalece wykracza poza zabiegi przeciwstarzeniowe. Ma na celu zapobieganie powstawaniu chorób, poprawę aktualnego stanu zdrowia, a w konsekwencji cofnięcie wieku biologicznego organizmu. To wszystko wpływa na skuteczność zabiegów i wzmacnia efekty wizualne. Centrum Zdrowej Skóry jest odpowiedzią na oczekiwania osób, które potrzebują długotrwałych, doskonałych rezultatów, przy tym w pełni bezpiecznych dla zdrowia, bowiem osiąganych pod okiem najlepszych specjalistów - autorytetów w dziedzinie medycyny.

Dla dorosłych

Dla każdego z naszych Pacjentów tworzymy indywidualny proces odnowy biologicznej. Do niwelowania wewnętrznych i zewnętrznych oznak upływającego czasu przechodzimy więc dopiero po głębokiej ocenie stanu zdrowia, zaproponowaniu zmiany stylu życia, diety, uzupełnieniu niedoborów witamin, mikroelementów czy hormonów. Starzenie się jest procesem rozpoczynającym się na poziomie komórki, który obejmuje cały organizm, stąd chcąc cieszyć się doskonałym samopoczuciem i młodym wyglądem musimy kompleksowo przyjrzeć się ciału. Tylko w ten sposób osiąga się efekty, faktycznie i długotrwale zmieniające stan skóry. Uroda i zdrowie muszą iść ze sobą w parze. Wtedy cieszymy się dobrą formą i naturalnym wyglądem, który nie zdradza wieku. 

Poprzedzenie kuracji Anti-Aging procesem dogłębnej, indywidualnej analizy stanu zdrowia i przywrócenie organizmowi naturalnej harmonii, znacząco wzmacnia jej rezultaty, a także zapewnia bezpieczeństwo medyczne, bowiem pozwala uniknąć rozczarowań lub poważnych powikłań.

Dla dzieci

Skóra zdrowego dziecka jest miękka, gładka i pozbawiona przebarwień. Pojawiające się na niej zmiany mogą być więc objawem chorobowym. W najmłodszym wieku niepokój rodziców wzbudza szczególnie ciemieniucha, często występującym schorzeniem jest też atopowe zapalenie skóry, a wśród nastolatków nierzadką przypadłość stanowi trądzik. Co więcej, wiele popularnych chorób skóry dzieci rzadko występuje u dorosłych. Mogą mieć też zupełnie inny przebieg, wymagają zatem innego leczenia. Duży nacisk kładziemy tutaj na ścisłą współpracę alergologa i dermatologa. Dzięki temu minimalizujemy ryzyko wystąpienia nowych zmian skórnych, a samo leczenie zyskuje na skuteczności. Efektywne i wczesne leczenie w dzieciństwie zapobiega problemom skórnym w wieku dorosłym. Nasze laboratorium wyposażone  w nowoczesny, wysokiej jakości sprzęt medyczny pozwala przeprowadzić specjalistyczne badania krwi, testy alergiczne oraz badania czynnościowe w bardzo krótkim czasie. 

Stan zdrowia skóry pod okiem ekspertów

Przewagą i wyróżnikiem Centrum Zdrowej Skóry jest wyjątkowa i odpowiednio dobrana kadra medyczna. Ekspercka wiedza specjalistów oraz ich wieloletnie doświadczenie kliniczne pozwalają nam osiągać najlepsze efekty. Stosujemy nowoczesne, sprawdzone procedury medyczne - najbardziej bezpieczne i skuteczne.

Pomysłodawcą i inicjatorem Centrum Zdrowej Skóry, w którym zdrowie i uroda idą w parze jest uznany autorytet w dziedzinie medycyny estetycznej - dr n.med. Piotr Niedziałkowski. Jako Prezes Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME”, członek Polskiego Towarzystwa Alergologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging łączy wiedzę medyczną z wieloletnim doświadczeniem w zakresie medycyny przeciwstarzeniowej. Pracujący pod jego kierunkiem zespół, zapewnia najwyższy poziom bezpieczeństwa medycznego. Kadra medyczna Centrum Zdrowej Skóry wyróżnia się wieloletnim doświadczeniem oraz zróżnicowanymi specjalizacjami, m.in. w dziedzinach alergologii, dermatologii, chorób wewnętrznych, medycyny rodzinnej, chirurgii plastycznej czy dietetyki i fizykoterapii. W połączeniu z kompetencjami z zakresu medycyny estetycznej, zapewnia to zupełnie nową jakość  usług – lepsze rezultaty i większe bezpieczeństwo pacjenta. Nasi lekarze ukończyli szkoły lub studia z zakresu medycyny estetycznej, są również wykładowcami w tej dziedzinie medycyny.

Kolejna przewaga Centrum Zdrowej Skóry to maksymalne zindywidualizowanie programu opieki. Każda z osób, zarówno dorosłych, jak i dzieci, trafiając w nasze ręce poddawana jest dogłębnemu wywiadowi i badaniu lekarskiemu. Bierzemy pod uwagę nie tylko przeszłość chorobową, ale także rodzaj aktywności fizycznej, sposób odżywiania, wywiad rodzinny, wszelkie dolegliwości i całokształt samopoczucia danej osoby. Informacje na temat stanu zdrowia są dla nas podstawą do opracowania indywidualnego planu rewitalizacji, który intensywnie poprawia kondycję starzejącej się skóry.

W zdrowiu siła i piękno

Skóra jest zwierciadłem zdrowia i emocji. Ten największy narząd naszego ciała nie tylko chroni przed czynnikami zewnętrznymi, ale jest też jednym z elementów urody.

Każda skóra ma swoje wymagania, a receptą na wydobycie jej piękna jest holistyczne podejście do stanu zdrowia. Skuteczność zabiegów, jakie proponuje nowoczesna medycyna estetyczna warunkowana jest bowiem zachowaniem harmonii wewnętrznej w naszym ciele. Tylko dzięki prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu, efekty przeprowadzanych zabiegów są naturalne  i utrzymują się długo.

Centrum Zdrowej Skóry to propozycja dla świadomych osób, które chcą osiągnąć długotrwały, naturalnie piękny efekt przy maksymalnym bezpieczeństwie zdrowotnym. Wiemy, że zdrowa  skóra to wynik połączenia wiedzy specjalistów, zaangażowania Pacjenta i odpowiednio dobranego zestawu zabiegów estetycznych.

Centrum Zdrowej Skóry, to miejsce w którym każdy poczuje się bezpiecznie i wyjątkowo.

Dbając o zdrowie i urodę, pamiętamy o szacunku, intymności i otwartości na potrzeby każdego Pacjenta.

Serdecznie zapraszamy

Aktualności
70 lat Unicef Polska
70 lat Unicef Polska

22 listopada podczas uroczystej inauguracji obchodów 70-lecia UNICEF Polska, Centrum Medyczne Damiana otrzymało wyróżnienie przyznawane osobom i firmom zaangażowanym w działania na rzecz UNICEF.

Dowiedz się więcej
Stosowanie kwasu hialuronowego
Stosowanie kwasu hialuronowego

Zachęcamy do zapoznania się ze stanowiskiem Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej „POLME” w sprawie stosowania kwasu hialuronowego przez techników usług kosmetycznych, kosmetologów i ine osoby niemedyczne.

Dowiedz się więcej
Peelingi ziołowe i chemiczne
Peelingi ziołowe i chemiczne

Latem, nasza skóra często ulega poważnym uszkodzeniom, nazywanym fotostarzeniem. Elsatyna i kolagen zostają osłabione i zniszczone, skóra staje się sucha, pomarszczona, z licznymi przebarwieniami. Doskonałym zabiegiem, jaki możemy zastosować jest peeling – poprawiający strukturę i napięcie skóry oraz wyrównujący koloryt.

Dowiedz się więcej
Piękno i zdrowie- razem czy osobno?
Piękno i zdrowie- razem czy osobno?

15 kwietnia odbyła się konferencja prasowa  „Piękno i zdrowie, razem, czy osobno - nowe standardy medycyny estetycznej” będąca jednocześnie inauguracją nowej, siódmej placówki Centrum Medycznego Damiana specjalizującej się w leczeniu problemów skórnych oraz szeroko ujętej medycynie przeciwstarzeniowej.

Dowiedz się więcej
Leczenie nadpotiwości
Leczenie nadpotiwości

Nadmierne pocenie to często przyczyna naszej niskiej samooceny. Powoduje duży dyskomfort i utrudnia nam życie zawodowe i prywatne szczególnie w zbliżającym okresie letnim. W naszej placówce skutecznie zlikwidujemy Twój problem.

Dowiedz się więcej
Makijaż permanentny
Makijaż permanentny

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej nowej usługi- makijażu permanentnego. Makijaż wykonywany jest przez doświadczoną lingerystkę Annę Paczuską. Oferujemy makijaż permanentny ust, brwi, brodawek sutkowych, a także mikropigmentację blizn i przebarwień.

Dowiedz się więcej

 

Bądź na bieżąco, zapisz się do newsletteraNewsletter

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o aktualnych promocjach, wpisz swój adres e-mail:

Copyright © Centrum Zdrowej Skóry 2008-2017
Proszę czekać Proszę czekać...